&M ' Snickers & Twi Валентин Избрани Чоколадо Бонбони -
Неодамнешно

&M ' Snickers & Twi Валентин Избрани Чоколадо Бонбони -

DEN 1.67

Достапно на барање

Барате уникатен начин да ја покажете вашата љубов Овој Ден На Вљубените? Мешавината На Бонбони За Денот НА Вљубените НА Сникерс, ТВИКС и М&М Е вкусен начин да се каже "те сакам" на оние кои се најважни. Секоја кеса со избрани бонбони содржи доволно поединечно завиткани парчиња бонбони за да ги споделите со сите ваши вљубеници. Одлично за денот на Вљубените партии или пополнување на вашиот валентин чоколадо бонбони сад, им даде на вашите најблиски вкусна изненадување СО Марс Денот На Вљубените Чоколадо Бонбони. Содржи една (1) чоколадна сорта од 14,52 унци вреќа СО СНИКЕРС, ТВИКС И М&М Мини Големина Валентин Бонбони. Оваа торба за бонбони за Денот на Вљубените вклучува Чоколадни Бонбони ЗА Сникерс, Бонбони ТВИКС и Чоколадни Бонбони М&М. Одлично за денот на Вљубените третираат размена и подароци наставникот. Донесете торба со бонбони со минис големина на забавите за денот на Вљубените. Пополнете ја вашата бонбони сад со поединечно завиткани, мини Денот на Вљубените бонбони барови.

Повеќе детали

Избор на купувачи