Apple iPhone 64gb Отклучен Спринт Телефон w Двојна 12mp Камера-Сребрена
Неодамнешно

Apple iPhone 64gb Отклучен Спринт Телефон w Двојна 12mp Камера-Сребрена

DEN 3.33

Достапно на барање

Apple i Phone X 64 GB Отклучен Спринт Телефон w/ Двојна 12mp Камера-Сребрена (Користена) Запознајте го i Phone X-уредот што е толку паметен што реагира на чешма, вашиот глас, па дури и поглед. Елегантно дизајниран со голем 5,8 инчен супер мрежен екран и издржливо стакло напред и назад, овој паметен телефон е дизајниран да импресионира. Филмови или игри - со својот екран На Супер Мрежницата, можете да уживате во извонредно искуство со гледање што ги заслепува очите. Екранот, со нови техники и технологија, ги следи кривините и неговите елегантно заоблени агли. Сѐ на екранот изгледа живописно и убаво, со вистински црнци, прекрасни бои, висока осветленост и сооднос од 1.000.000 спрема 1 контраст. Изработен со издржливо стакло од двете страни, овој телефон, со нерѓосувачки челик од хируршки степен, е отпорен на вода и прашина. Навигацијата на вашиот телефон користејќи познати гестови ќе биде интуитивна и природна. Се што е потребно е едноставно лизгање за да ве однесе до почетниот екран од каде било. Кликнете убави селфи фотографии со остри преден план, заматени позадини и импресивни ефекти на осветлување со квалитет на студиото. Неговите двојни камери имаат голем и брз сензор од 12 ПРАТЕНИЦИ, оптички зум, филтер за боја и телефото камера со ОИС, така што вашите слики и видеа излегуваат светли и прецизни дури и во услови на слаба осветленост. Неговиот контролер за перформанси од втора генерација, заедно со неговиот сопствен дизајн на батеријата, ја прави оваа батерија на телефоните да трае долго помеѓу полнењата. Уште повеќе, можете да го наполните овој i Phone безжично. Благодарение на неговиот три-јадрен ГРАФИЧКИ ПРОЦЕСОР дизајниран од Apple и моќниот бионички чип A11, можете да уживате во неверојатни искуства со зголемена реалност во апликации и игри.

Повеќе детали

Избор на купувачи