Крем На Природата Чист Мед Хидратантна Боја Зајакнување На Полу Трајна Боја На Коса Фуксија, Оз
Неодамнешно

Крем На Природата Чист Мед Хидратантна Боја Зајакнување На Полу Трајна Боја На Коса Фуксија, Оз

DEN 191.52

Достапно на барање

Крем На Природата® Хидратантно Засилување на Бојата ја храни секоја влакно бидејќи обојува со навлажнувачка и кондиционирачка формула збогатена со Чист Мед. Оваа формула за сушење помага да се заштитите од кршење додека промовирате коса со здрав изглед што сјае. Крем На Природата Чист Мед Хидратантна Боја Зајакнување На Полу Трајна Боја На Коса Фуксија, 3 Мл Полутрајна Боја На Коса. Амонијак Слободен. Хидратантна и кондиционирачка формула збогатена со Чист Мед. Заштитува од кршење и обезбедува сјај. Хидратантно Зголемување На Бојата.

Повеќе детали

Избор на купувачи