Црвена Кап® Машка Мотоспортска Кошула Со Кратки Ракави
Неодамнешно

Црвена Кап® Машка Мотоспортска Кошула Со Кратки Ракави

DEN 351.84

Достапно на барање

Врзаната јака и стилот на мотоспортот на оваа кошула се издвојуваат во толпата. Маснотиите, маслото и нечистотијата не можат да бидат во чекор со нашата технологија touchtex®. Оваа лесна ткаенина е дизајнирана да ве одржува ладни и удобни за време на долги смени под автомобилот или на патеката. Ја отстранува влагата од телото и нуди супериорно задржување на бојата и ослободување на почвата. Блокирањето на боите помага да се сокријат вообичаените дамки благодарение на стратешки поставените потемни панели. Технологијата Touchtex обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки. Индустриски перење пријателски.

Повеќе детали

Избор на купувачи