Александар Современ Тепих Со Акварел, Светло Сребрено Сива, Тепих Со Површина од 5 стапки 8 стапки
Неодамнешно

Александар Современ Тепих Со Акварел, Светло Сребрено Сива, Тепих Со Површина од 5 стапки 8 стапки

DEN 2383.84

Достапно на барање

Скромната палета На Колекцијата Александар нуди значително платно за да ги прикаже своите примамливи и замислени дизајни. Користење на различни сиви јаглен екру и суптилни сини динамичниот трепет од високо-ниските завршетоци се претвора во чиста елеганција и гламур. Моќ-се наѕираше со ново полипропиленско предиво што ја имитира ултра-меката текстура и раскошниот сјај на вискозата секој дизајн Во Колекцијата Александар е впечатливо парче што го краде центарот на вниманието. Моќ Демне Изградба. Изработени Од Полипропилен / Полиестер. Идеалното сместување во просторијата вклучува Дневна Соба, Трпезарија, Канцеларија, Фоаје/Влез, Спална Соба. Произведено Во Турција. Ние не препорачуваме користење на вакуум тепач бар на било која област килим; за мали истури или дамки, користете топла вода и бришење. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.

Повеќе детали

Избор на купувачи