Комплет за алат-Термички Обработен Со Торбичка За Носење - Есенцијална Челична Рачна Алатка и Основен Комплет За Поправка За Станови, Студентски Дом, Сопственици н?
Неодамнешно

Комплет за алат-Термички Обработен Со Торбичка За Носење - Есенцијална Челична Рачна Алатка и Основен Комплет За Поправка За

DEN 2.00

Достапно на барање

Преземете какво било подобрување на домот или проект за хоби со Алатката Од 132 Парчиња Поставена Од Сталварт. Комплетот е идеален за основни поправки на домови, монтажа на претходно фабрикуван мебел и самостојни проекти во станови и домови и за сопственици на куќи за прв пат. Тврдата пластична кутија за носење има доволно простор за сите алатки и додатоци вклучени во овој комплет за лесно складирање и е издржлива за безгрижно патување. Секоја алатка е изработена од термички обработен челик за цврстина и издржливост за да се осигура дека овој сет ќе застане на секојдневна употреба и ќе трае со години. Комплетот Вклучува : 16 Хексадецимални Клучеви, 20 Возачки Битови Со Држач, 2 Пружински Клипови, 6" Долги Клешти За Нос, 6" Прилагодлив Клуч, 8 мл. Чекан за канџи, Помошен Нож, Ниво На Дух, Мерна Лента, 6 Прецизни Шрафцигери и 80 Сврзувачки Елементи со Кутија. ГАРАНТИРАНО ЗАДОВОЛСТВО-Сталварт е посветен на обезбедување на потрошувачот со апсолутно најдобра цена и вредност на сите наши производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес за контрола на квалитетот. ЗАБЕЛЕШКА : ова е ексклузивен производ На Stalwart И САМО 132 Парчиња Алатка Колекции Од Stalwart СЕ ЗАГАРАНТИРАНИ ДА бидат вистински ВАЖНИ : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој од нашите производи. Сталварт е регистрирана трговска марка заштитена со законот за Трговски марки на САД и енергично ќе се брани. ВКЛУЧЕНА КУТИЈА ЗА НОСЕЊЕ - овој комплет алатки доаѓа со издржлива, тврда пластична кутија со рачки за носење. Случајот се отвора широко за лесно пронаоѓање алатки. Случајот е одличен за чување алатки во вашиот автомобил, камион или Р.в. за работа во движење. КВАЛИТЕТНА КОНСТРУКЦИЈА-Секоја алатка и бит е изработена од термички обработен челик што ги прави доволно издржливи за да се спротивстават на секојдневната употреба. Без разлика дали правите поправки во домаќинството или работите на хоби проекти, овој сет ќе трае со години. КОМПЛЕТ ОД 132 ПАРЧИЊА - овој сет ја вклучува секоја алатка и прицврстувач што ќе ви требаат за основен сет ЗА самостојни проекти и основни поправки на домот. Тоа е одличен почетен сет за чување во станови, домови и за сопственици на куќи за прв пат. ОДЛИЧНО ЗА ЕКСПЕРТИ и ПОЧЕТНИЦИ - овој основен сет на алатки е одличен за секого, од хобисти до сопственици НА КУЌИ. Тоа го прави идеален почетен сет за почетници мајстори, како и додаток за професионалци за поправка. ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ-Материјали : Термички Обработен Челик. Димензии на куќиштето : 12,5" Л х 9" В х 2,5 " Х.132 Парчиња. Боја На Случај : Сива.

Повеќе детали

Избор на купувачи