Уникатен Разбој Барселона Бршлен Килим
Неодамнешно

Уникатен Разбој Барселона Бршлен Килим

DEN 3.00

Достапно на барање

Оваа живописна и радосна колекција гарантира дека ниту еден кат нема да остане незабележан! Апстрактните и шарени дизајни на барселона се израз на свежа и нецензурирана креативност. Фаќањето на модерниот beам и потребата од оваа колекција Ќе ги оживее и води вашите планови за опремување со помалку трошоци и удобност со фин квалитет. Задоволувачки и издржлив Во областите Со голем сообраќај Килимите На Барселона се идеални за висок дружељубив начин на живот. Изберете од урбаните мулти перцептивни килими на колекцијата Барселона и обдарете го вашето место со нивниот интензивно шармантен изглед и допир. Деца И Миленичиња Пријателски. Голема вредност, висок квалитет и многу издржлив. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Овој килим е отпорен на дамки, отпорен на избледување, без пролевање и лесен за чистење.

Повеќе детали

Избор на купувачи