Маскирани Жени Гвен Делукс Костим-Големина Голем
Неодамнешно

Маскирани Жени Гвен Делукс Костим-Големина Голем

DEN 240.00

Достапно на барање

Оваа Ноќ на Вештерките, облечете се како првото стискање На Спајдермен, чудесната Гвен Стејси. Облечете се Како Гвен и покажете ја вашата значка на секој што ја доведува во прашање вашата улога. Додадете свој омилен пар потпетици, недооценена шминка и стилско ажурирање за да го комплетирате дрскиот, но софистициран изглед. Вклучува лабораториски капут, фустан, значка и лента за глава. Полиестер. Удобен и лесен за носење.

Повеќе детали

Избор на купувачи