18к Родиум Позлатен Овален Исечен Прстен На Вечноста
Неодамнешно

18к Родиум Позлатен Овален Исечен Прстен На Вечноста

DEN 3.33

Достапно на барање

100% Гарантирано Задоволство : Ако има некаков проблем со вашата ставка, можете да ја вратите Без никакви проблеми Вешто Произведен : целиот декоративен процес се прави под микроскоп на нашите занаетчии и дизајнери Од највисоко ниво Високо полски Финиш : гарантирано дека ќе ја задржи својата оригинална содржина и колормакс елегантен додаток на вашата колекција додатоци испорачана со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледате модерно работиме напорно за да бидете сигурни дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни Приликисовршен за давање подароци целиот декоративен процес се прави под микроскоп На Нашите Занаетчии и дизајнери од Највисоко Ниво. Висока полска Завршница : гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Сите наши производи се хипоалергични и без никел, што ги прави совршени за оние со чувствителна кожа. Прави елегантен додаток на вашата колекција додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледате модерно.

Повеќе детали

Избор на купувачи