Аце ПРЕДВОДЕНА Колекција Двосветло Античко Бронзено Гравирано Стакло Модерна ЛЕД Бања Суета Светлина
Неодамнешно

Аце ПРЕДВОДЕНА Колекција Двосветло Античко Бронзено Гравирано Стакло Модерна ЛЕД Бања Суета Светлина

DEN 1.67

Достапно на барање

Двосветло предводено модерно ѕидно прицврстување Во Античка Бронза со геометриски нијанси на матирано стакло и заменлив ЛЕД модул. Оваа модерна опрема е совршена за бања. 3000k температура на бојата и 90 ПЛУС CRI. Идеален за бања и соба во прав. Совршен за модерни стилски поставки. Убав антички бронзен финиш. Елегантни гравирани стаклени нијанси. Тела може да се монтира хоризонтална и вертикална. Вклучува 2 LED модули( 9 W), 1164 лумени, 3000 K, 90 CRI, dimmable. Мери 15,5-инчна ширина за 4,75-инчна висина за 4-инчен (се протега од ѕид). Сертификати : Ццсаус Влажна Локација Наведени. Парови со различни уреди за осветлување со Напредно Осветлување. Нашата 5-годишна Ограничена Гаранција го гарантира вашето целосно задоволство од купувањето и вклучува професионална поддршка за услуги на клиентите по продажбата.

Повеќе детали

Избор на купувачи