Вистински Дики Флеш Рипстоп Опсег Панталони
Неодамнешно

Вистински Дики Флеш Рипстоп Опсег Панталони

DEN 3.33

Достапно на барање

Оригинални Дики Флекс Рипстоп Опсег Панталони Заштитни и професионални, Вистински Дики Флекс Рипстоп Опсег Панталони се лесни и флексибилни работни задници кои ќе ги издржат барањата на работното место. Без разлика дали се истегнувате, наведнувате или клекнувате, флексната ткаенина и артикулираните пикадо на коленото обезбедуваат крајна подвижност за да го поминете денот. Никогаш не недостасува алатка, страничните џебови за складирање се на дофат на раката и се доволно длабоки за да одговараат на вашиот мобилен телефон. 97,00% Памук, 3,00% Спандекс. Исправена Нога. Машинско Перење. Редовно Вклопување. Среден пораст. Предните џебови во форма на буквата л го одржуваат вашиот нож, мулти-алатка или мерна лента лесно достапни.

Повеќе детали

Избор на купувачи