Нов КАПА Сертифициран Премиум Замена Возачот Страна Опашка Светло Собранието, Одговара 2010-Нисан Алтима Хибрид
Неодамнешно

Нов КАПА Сертифициран Премиум Замена Возачот Страна Опашка Светло Собранието, Одговара 2010-Нисан Алтима Хибрид

DEN 1007.84

Достапно на барање

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Ново Склопување На Светлината На Опашката На Возачот, Седан И Хибридни Модели. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Склоп На Опашката. Тоа Одговара На Вашиот 2010-2011 Нисан Алтима Хибрид. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Премиум Замена Возачот Страна Опашка Светло Собранието, Одговара 2010-2011 Нисан Алтима Хибриден Седан и Хибридни Модели, Изработени од Пластика . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило . Одговара Изберете : 2010-2012 НИСАН АЛТИМА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Повеќе детали

Избор на купувачи