Почести Сребрени, Црни И Сребрени Душеци-Рамка За Сертификат
Неодамнешно

Почести Сребрени, Црни И Сребрени Душеци-Рамка За Сертификат

DEN 351.68

Достапно на барање

Рамката За Сертификати За Почести претставува classicетска мешавина на класична безвременост заедно со современ стил и смелост. Совршено за прикажување на вашите најважни документи. Вклучен е прилагоден хардвер за монтирање без жица за безбедно да ја закачите вашата рамка совршено. Рамка одговара на документи кои се 8"w x 10" h, пејзаж ориентација. Ве молиме контактирајте не ако ориентацијата треба да се промени.

Повеќе детали

Избор на купувачи