Флеш Мебел Врен 42 Тркалезна Жолта Термичка Ламинатна Активност Табела - Висина Прилагодливи Кратки Нозе
Неодамнешно

Флеш Мебел Врен 42 Тркалезна Жолта Термичка Ламинатна Активност Табела - Висина Прилагодливи Кратки Нозе

DEN 4046.72

Достапно на барање

Оваа Тркалезна Маса За Активности е задолжителна за центрите за дневен престој, предучилишна и ран детски развој. Подобрете го заедничкото учење со групирање табели заедно. Во него ќе бидат сместени деца до 7-годишна возраст. Се одликува со 42" термички споен врв на ламинат отпорен на гребење, дамки и искривување со црна лента на работ и цевчести челични ногарки со 16 мерачи за зголемена стабилност. Горниот дел вклучува заштитен долен лист за поддршка за да се спречи апсорпција и искривување на влага. Атрактивна завршница обложена со црн прав ги штити горните нозе од гребнатини и висина прилагодливите хромирани потколеници ви даваат флексибилност да ја подигнете или спуштите масата со целосни чекори 9" во 1". Самонивелирачките најлонски подни лизгалки ја спречуваат масата да се ниша и го штитат вашиот под со непречено лизгање кога треба да го поместите. Совршено за занаетчиско време, време за ужина и време за забава, оваа лесна за чистење маса е вистинската големина за малите деца. Популарна Тркалезна Маса Активност. Препорачано Ниво На Одделение : Предучилишно - 2 Одделение. Препорачан Капацитет За Седење : 5 Деца. Површина Отпорна На гребење и Дамки. 1.125" Дебел Термички Споен Жолт Ламинат Врв. Црна Работ Бенд. 16 Мерач Цевчести Челични Нозе. Црн Прав Обложени Горните Нозе и Хром Долните Нозе. Нозете Се Прилагодуваат во Чекори од 1". Самонивелирачки Најлонски Подни Лизгалки. 2 Година Ограничена Гаранција. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 42 "W x 42" d x 16.125-25.125 " H; Бродови во Повеќе Кутии.

Повеќе детали

Избор на купувачи