Виада Девојки Симпатична Цртан Филм Цвет Автомобил Шема Удирање Јакна Мала Јакна Деца Качулка Палто
Неодамнешно

Виада Девојки Симпатична Цртан Филм Цвет Автомобил Шема Удирање Јакна Мала Јакна Деца Качулка Палто

DEN 126.56

Достапно на барање

35" ширина на рамото : 33см/12.Еластичните манжетни детали и затворањето на патентот обезбедуваат удобно вклопување и, направете го секој детал правилно за да обезбедите крајна безбедност и заштита за вашето мало дете. ●Симпатична и Стилска Шема●Оваа Надворешна Облека Со Качулка Со симпатична и модна печатена боја го прави вашето момче и девојче да изгледаат толку слатко.65" должина На Ракавот : 45см/17. Симпатичен стајлинг : целокупниот стајлинг на скокачот е симпатичен и разигран, што го прави пожив и симпатичен за девојчињата да го носат додека ја покажуваат својата детска страна.72" ширина на рамото : 39см/15.Дете Деца Бебе Момчиња Девојки Мода Симпатична Цвеќе Автомобил Шема Ветроупорна Јакна Капут Со Качулкакарактеристики : + МАТЕРИЈАЛИ●јакната е изработена однадвор, има ефект на задржување на топлина, што е повеќе ветроупорно што има убави перформанси при дожд.99" Должина : 43см/16.17" должина : 45см/17.Стилски цвеќиња печатење и унисекс дизајн убаво и за момчиња и за девојчиња.

Повеќе детали

Избор на купувачи