Лејси Перики ЛВ403БН Трепки, Браун
Неодамнешно

Лејси Перики ЛВ403БН Трепки, Браун

DEN 1039.84

Достапно на барање

Прекрасни трепки! Долгите шушкави трепки ќе направат вашите да изгледаат пополни и гламурозни. Само трепките што ви требаат За Фантастична Самовила, прекрасна Принцеза или убав лик од Кукла. Нанесете со лепак за трепки достапен во вашата локална аптека.Карактеристики : Долги Шушкави Трепки. Глам до Вашиот Изглед. Достапно Во Црни Или Кафеави Долги Шушкави Трепки Го Гламираат Вашиот Изглед Достапен Во Црна или Кафеава боја.

Повеќе детали

Избор на купувачи