Менс Кварц Гледајте Црно Бирање Кожен Ремен Си Раце Календар Мода Ултра-Тенок За Собирање Подарок Љубовници Подарок Повик
Неодамнешно

Менс Кварц Гледајте Црно Бирање Кожен Ремен Си Раце Календар Мода Ултра-Тенок За Собирање Подарок Љубовници Подарок Повик

DEN 527.84

Достапно на барање

Пол : Машки стил : Секојдневен Материјал : Движење На Кожен Ремен : Кварц (Батерија)Материјал На Куќиштето : Боја На Легура : Црна Боја : Црн Дисплеј : Аналогна Боја На Лицето : Форма На Црн Часовник : Тркалезна Обвивка : Дијаметар На Глосказа : Дебелина на 40ммказа : Должина на 14ммбенд : Ширина на 250ммбанд : 22ммвоч Нето Тежина : 98 Исклучителна И одлична Изработка на Часовници Со Одлична Изработка, Уникатен И Моден Дизајн,Класичен Аналоген Стил.|НАЈДОБАР ИЗБОР ЗА ПОДАРОК : овој унисекс часовник ќе оди одлично со секоја облека и секоја пригода, а нашиот часовник е добро спакуван во стилска хартиена кутија за часовници, е одличен избор За божиќен подарок, подарок За Годишнина, подарок За Роденден.

Повеќе детали

Избор на купувачи