Квалентен Унисе Бебе Сандала Мало Дете Сандала Бебе Девојки Меки Мали Чевли Дете Пешаци Чевли Лак Принцеза Чевли Вода Чевли Девојки Големина Розова 13
Неодамнешно

Квалентен Унисе Бебе Сандала Мало Дете Сандала Бебе Девојки Меки Мали Чевли Дете Пешаци Чевли Лак Принцеза Чевли Вода Чевли

DEN 319.84

Достапно на барање

Мало Дете Сандала Бебе Девојки Меки Мали Чевли Бебе Дете Пешаци Чевли Лак Принцеза Чевли Вода Чевли Девојки Големина 3 пол : Девојки мали деца. Чевли горниот материјал : Крпа. Тип На Затворање : Кука И Изглед. Стил : Секојдневен, Моден, Партиски. Содржина на пакетот : 1 пар чевли за бебиња (Не Вклучувајќи кутија за чевли). Забелешка : . Должина на влошка=Должина на Стапалото+0,8 см. Ознаката За Големина На чевлите Е Број На Кинеска Големина.Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Типот На Стапалото.Поради светлината или поставувањето на екранот,ве молиме разберете дека може да има разлика во бојата. Ткаенина : Квалитетен Памук. Симпатична Декорација На Лак, Мек Материјал Прави Бебето Да Се Чувствува Удобно.Мека Ткаенина, Дише И Удобно, Апсорбира Пот, Задржи Топло. Деца Вода Чевли Големина 3 Чевли За Девојчиња 12-18 Месеци Девојка Вода Чевли. Дизајн : Бебе Шупливи Пети Сандали, Цртан Филм Чипка Лак На Горниот И Симпатична Лак Декорација, Целиот Чевел Е Мал и Исклучителен, Принцеза Чевли На Бебето, Е Поудобно да Се Стави И Полета. Сандали Момче Девојки Чевли Големина 3 Девојка Вода Чевли. Појавување : Бебешки Летни Сандали Чевли За Мали Деца, Удобни Лесни И Дише, Погодни За Совпаѓање Со Групи, Панталони Итн., Домашни Чевли За Мали Деца. Флип Апостолки Девојка Домородци За Мали Деца Чевли За Девојчиња 12-18 Месеци. Подароци : Симпатична Цртан Филм Печатење Лак Принцеза Чевли Мали Чевли, Погоден За Симпатична Бебе Роденден Подароци, Итн. Дете Момче Летни Чевли Чевли За Девојчиња 12-18 Месеци Бебе Чевли Момче.

Повеќе детали

Избор на купувачи