Лументо Танга Сандали За Жени Летни Чевли На Плажа Т Ремен Рамни Сандали Лесни Цветни Боемски Сандали Бели 10
Неодамнешно

Лументо Танга Сандали За Жени Летни Чевли На Плажа Т Ремен Рамни Сандали Лесни Цветни Боемски Сандали Бели 10

DEN 1.33

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Танга Сандали, Рамни сандали, Летни Сандали, Сандали На Плажа, Секојдневни Чевли, Боемски Сандали, Сандали Со Т-Ремени, Флип-апостолки Тип На Шема : Еднобојна, Цвет, Т-Ремен Боја : Бело : САД 4.5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8.5, САД сад 9, Сад 10, Сад 11 (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон : Тип На Гумена Пета : Рамно Прицврстување : Тип На Кофа : Отворена Висина На Цевката : Ниска Сезона : Пролет, лето, fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Дневни, Внатрешни, Надворешни, Празници, Плажа, забава, свадбени КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Жени рамни сандали, танга сандали, со цвеќиња декор, Боемски стил, модерен и роман, покажувајќи темперамент.2. Рамната конструкција обезбедува рамнотежа додека ве одржува постојано да одите. Стилизирајте ги овие рамни сандали со вашите фустани, шорцеви, здолништа или фармерки.3. Уживајте во стабилноста на вашите дневни прошетки со ѓон со текстура што не се лизга.4. Прилики : сандалите може да се користат во секоја случајна пригода, шопинг, одмор, плажа, одмор, забава, пешачење и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Танга Сандали За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Удобни Рамни Сандали : боемските рамни сандали се изработени од стп материјал со прилагодлива тока за ремен. Женските танга сандали обезбедуваат најудобно искуство за вашите стапала. Издржлив Ѓон : Танга сандали се изработени од квалитетна гума. Гумениот ѓон е флексибилен, издржлив и лесен за ставање и полетување, обезбедувајќи одлична поддршка и удобност без да се чувствувате тешки. Одлично Вклопување : рамни сандали Со ремен т со т-ремен и прилагодливо затворање на бравата за да ги држите стапалата до ѓонот што е сигурен и цврсто прицврстен. Лесно се лизга и полетува. Удобно : Мекиот материјал од рамните сандали прави да се чувствувате удобно и со мала тежина, уште повеќе, држете се подалеку од плускавци и расипување. Погоден за многу прилики : Нашите сандали не само што се многу удобни, туку и модерни и можат да се совпаднат со речиси секој стил. Погоден за прошетки на отворено, забава, концерти, одмор, забави, работа, свадби и плажи или други прилики за одмор.

Повеќе детали

Избор на купувачи