Fsqjgq Хавајски Кошула За Мажи Стојат Јака Краток Ракав Копче до Кошули Летен Одмор Печатени Тропски Плажа Врвот Сина Xxl
Неодамнешно

Fsqjgq Хавајски Кошула За Мажи Стојат Јака Краток Ракав Копче до Кошули Летен Одмор Печатени Тропски Плажа Врвот Сина Xxl

DEN 249.44

Достапно на барање

Fsqjgq Менс Краток Ракав Копче Надолу Кошули Цврсти Или Цветни Печатени Хавајски Кошули За Ментовој врв има удобно, опуштено вклопување и секојдневен, стилски стил. Тоа е класичен стил кој е погоден и за дома и за работа. Совршен за викенд или работа, овој врв може да се носи со секоја облека и чевли во вашиот плакарза секојдневен изглед во секоја сезона.Прилика : Забава, патување,работа,запознавање,Материјал : должина На Полиестерски Ракави : кратка облека : големината што одговара како да се мие : рачно перење, ладно перење, закачување или воздух што е вклучено : 1 еез машка кошула табела : Големина : М Биста : 117см/46.06" Рамо : 48см/18.90" Ракав : 27см/10.63" Должина : 77см/30.31"големина : l биста : 122cm/48.03" рамо : 50cm/19.69" ракав : 29cm/11.42" должина : 79cm/31.10"големина : xl Биста : 127cm/50.00" рамо : 52cm/20.47" ракав : 31cm/12.20" должина : 81cm/31.89"големина : xxl биста : 133cm/52.36" Рамо : 54cm/21.26" ракав : 33cm/12.99" должина : 83cm/32.68"големина : xxxl Биста : 139cm/54.72" рамо : 56cm/22.05" ракав : 35cm/13.78" должина : 85cm/33.46" ● материјал● : памук ли нен И полиестер . Мека и удобна за вашето тело. €Карактеристики : машки памучни ленени кошули дизајнирани со стил на цвет за печатење, класично редовно вклопување, јака за вртење, затворање со копчиња и лев џеб на градите. ●Прилики q : машките секојдневни памучни кошули се погодни за сите прилики, особено за обични излегувања, активности на плажа и одмор. Совршен за пролет, лето и aut моден уличен стил, запознавање, хавајски, секојдневна секојдневна облека, облека на плажа и сл. ●Повеќе Бои● : машки ленени кошули на плажа со модни цветни принтови многу бои за избор од сега, од кои секоја е уникатно искуство! Тоа е исто така најдобриот подарок за членовите на вашето семејство, пријателите и љубовникот во посебни денови или одмор. ●Големина и Максимална Температура За Перење 40°C. Машината И рачното перење се достапни за машките цветни хавајски кошули. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини внимателно пред да нарачате.

Повеќе детали

Избор на купувачи