Женски Блузи Жени Симпатична Велигден Печатење Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Гроздобер Краток Ракави Лето Лабава Кошула Topssss Виолетова М
Неодамнешно

Женски Блузи Жени Симпатична Велигден Печатење Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Гроздобер Краток Ракави Лето Лабава Кошула

DEN 351.84

Достапно на барање

Женски Врвови Жени Симпатична Велигден Печатење Краток Ракав Круг Вратот Пред Рамо Гроздобер Краток Ракави Лето Лабава Кошула Topssss. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Полиестерки : Големина : С, М, Л,XL, Xxls Должина На Ракавот : Деколте Без Ракави : Шема На Вратот На Екипажот : Печатена/Цврста Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-186 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Стилски. ПРИЛИКИ : Секојдневен / Дома / Работа / Одмор / Плажа. Повик. ПАРОВИ со : Одговара на овој плус туника врвови со фармерки, Хеланки Во Пролет, Fall или Зима. Женски Летни Врвови. Моден Дизајн-Класичен V вратот маица.

Повеќе детали

Избор на купувачи