Рифорла Жени Без Челичен Прстен француски жени Напред Блиски Градници Назад Плус Големина Беспрекорен Необложен Градник За Голема Биста Небесно Сина 90Б
Неодамнешно

Рифорла Жени Без Челичен Прстен француски жени Напред Блиски Градници Назад Плус Големина Беспрекорен Необложен Градник За Голема

DEN 2.00

Достапно на барање

Жени Без Челичен Прстен Француски Жени Напред Затворете Ги Градите Назад Плус Големина Беспрекорен Необложен Градник За Голема Биста. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 130гр. големина На Пакетот : 30х20х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 75Б Под Биста : 64см/25.20"Големина : 75С Под Биста : 64см/25.20"Големина : 80Б Под Биста : 68см/26.77"Големина : 80С Под Биста : 68см/26.77"Големина : 85Б Под Биста : 72см/28.35"Големина : 85С Под Биста : 72см/28.35"Големина : 90Б Под Биста биста : 76см/29.92" градници За Жени со плус големина - предниот градник со Копче плус Големина е идеален За секојдневно носење, особено за жени СО ПОГОЛЕМИ или Кои Имаат Потешкотии Да носат градник со кука И очи. ПОДВОДНА ПОДДРШКА И БЕЗ ПАНДЕР-Дизајнот Под Безжичен, Исто Така, Обезбедува Правилно Ниво на Поддршка и Подигнување За Поголема Самодоверба; Најудобниот Градник Без Подлога. Метална Предна Брава За Затворање-Полесно Се Отвора И Затвора; Посигурна И Издржлива Од Клиповите; Збогувајте Се Со Задната Кука И Тешкотиите Со Очите; За Оние Со Ограничен Дофат На Рамената. Целосна Слика-Чаши Се Протегаат За Да Се Приспособат На Градите, Странично Истурање; Рашири Чипка Може Да Се Покаже Во Многу Тенка Чиста Во Првите Чаши,Но Чипка Градник Дава Природен Изглед Кој Е Мек И Заоблени Спортски Градник. градници за жени. женски градници.

Повеќе детали

Избор на купувачи