10к Бело Злато Круг Дијамант 3-камен Невестински Ангажман Прстен Cttw
Неодамнешно

10к Бело Злато Круг Дијамант 3-камен Невестински Ангажман Прстен Cttw

DEN 1.33

Достапно на барање

Тип на Благороден Метал : 10кт Бело Злато Прибл. Грам Тежина : 2.2 Вкупна Тежина На Скапоцен Камен Карат : 1/10 Примарен Тип На Скапоцен Камен : Дијамант Примарен Облик На Скапоцен Камен : Тркалезна Примарна Боја На Скапоцен Камен : Јасност На Примарен Скапоцен Камен : I2-I3 Основно Поставување На Скапоцен Камен : 0,06 Дијамант 2 Тип : Дијамантски Скапоцен Камен2 Форма : Тркалезен Скапоцен Камен 2 Боја : G-H Gem2 Јасност : I2-I3 Gem2 Поставување : Каратна Тежина : 0.04 Дијамант 3 Каратна Тежина : Никој 10к Бело Злато Круг Дијамант 3-Камен Невестински Ангажман Прстен 1/10 Cttw.

Повеќе детали

Избор на купувачи