Ханас Модни Машки Врвови Дизајнер Пролет Лето Машки Обични Памучни Ленени Еднобојни Кошули Со Долги Ракави Лабави Кошули Со Јака Каки М
Неодамнешно

Ханас Модни Машки Врвови Дизајнер Пролет Лето Машки Обични Памучни Ленени Еднобојни Кошули Со Долги Ракави Лабави Кошули Со

DEN 210.24

Достапно на барање

Големина : М Биста : 110см/43.31" Должина : 73см/28.74" Половината : 105см/41.34" Рамо : 47см/18.50" Ракав : 60.8 см/23.94" Големина : Л Биста : 115см/45.28" Должина : 74см/29.13" Половината : 110см/43.31" Рамо : 48см/18,90" ракав : 61,6 см/24,25" големина : xl биста : 120см/47,24" Должина : 75см/29,53" Половината : 115см/45,28" рамо : 49см/19,29" ракав : 62,4 см/24,57" големина : Xxl биста : 125см/49,21" должина : 76см/29,92" половината : 120см/47,24" рамо : 50см/19,69" ракав : 63,2 см/24,88" големина : Хххл биста : 130см/51,18" Должина : 77см/30,31" половината : 125см/49,21" Рамо : 51см/20,08" ракав : 63,7 см/25,08" дизајнер пролет лето машки обични памучни ленени еднобојни кошули со долги ракави лабави кошули со јака карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. 3.Совршено со вашите омилени црни тексас фармерки итн. 4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Мажи Повод : Дневен,Секојдневен, Партиски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот за печатење : Долг Стил : Секојдневен, Моден Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандарден Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 Еез Мажи Врвна блуза висококвалитетни материјали, одлична изработка, издржлив. Дарежлива силуета за лесно вклопување. Удобна и витка секојдневна облека, костум за секакви секојдневни прилики, како што се секојдневно носење, спорт, работа, одмор, плажа итн., совршен подарок за семејства, пријатели и момче. Сува, Перење, машина за перење / миење раце во ладна вода. ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНА НА КЛИЕНТ Е ВО ДЕЛОТ СЛИКА И ВЕ МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ПРОЧИТАЈТЕ ЈА.

Повеќе детали

Избор на купувачи