Авамо менс Кука-јамка Рибар Плажа Чевли Кожа Рамен Римски Гладијатор Сандала Со Поддршка Лак
Неодамнешно

Авамо менс Кука-јамка Рибар Плажа Чевли Кожа Рамен Римски Гладијатор Сандала Со Поддршка Лак

DEN 2.00

Достапно на барање

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Тип На Шема : Боја На Почвата, Печатена Буква, Анти-Лизгање, Дише. Боја : Жолта, Сина, Црна, Темно Кафеава, Армиска Зелена, Сива (По Избор). Горен Материјал : Говедска Кожа. Надворешен Материјал : Гума. Тип На Пета : Рамен. Прицврстување : Магична Лента. Тип На Прст : Затворен Прст. Висина На Цевката : Низок Врв. Сезона : Лето. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Сандали (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. Ѓонот е изработен од квалитетен гумен материјал, кој апсорбира удари, отпорен на лизгање и може да го намали товарот на стапалата. Продолжената гума затворена против судир дизајн на прсти се спротивставува на деформација, удар, неочекувана несреќа и обезбедува безбедност. Мека патика со една тока го олеснува ставањето и полетувањето, ги намалува проблемите со врзување или испуштање врвки за чевли. Надворешниот ѓон отпорен на абење и издржлив има нерамна текстура што може ефикасно да ја зафати земјата без да се лизне. Без разлика дали патувате, вежбате, пливате, градинарството, риболовот, пловењето или секојдневното носење, тоа е убава опција.

Повеќе детали

Избор на купувачи