Свети Патрикс Ден Декоративни Тетоважи Зелени Ирски Привремени Тетоважи Налепници За Деца Жени Мажи Свети Патрикс ден тетоважа додатоци А
Неодамнешно

Свети Патрикс Ден Декоративни Тетоважи Зелени Ирски Привремени Тетоважи Налепници За Деца Жени Мажи Свети Патрикс ден тетоважа

DEN 159.84

Достапно на барање

Декоративни Тетоважи На Денот на Свети Патрикс Зелени Ирски Привремени Тетоважи Налепници За Деца Жени Мажи Свети Патрикс Ден Карактеристики : Лесен За Употреба : овие налепници за шамроки се многу лесни за употреба, едноставно со додавање вода во хартиената подлога и отстранети од бебето оилонг Трајно : фестивалски тематски дизајни за жени, девојки, деца. Тие се за плажа или базен, рејв забави, ноќни клубови. Одбележување на незаборавниот Свети Патрикс дејгет лакис : нашите налепници За Тетоважи На Денот На Свети Патрикс се Ирскиот декор што го баравте, многу симпатичен и значаен.Сефови Водоотпорен И Долготраен : Тетоважите На Денот На Свети Патрикс се дизајнирани за употреба на телото и нема да и наштетат на вашата кожа. Тетоважите На Денот На Свети Патрикс се водоотпорни и отпорни на пот и ќе траат 3-5 дена, па затоа е одличен избор За Денот На Свети Патрикс party.St. Декоративни Тетоважи На Денот На Патрикс, Налепници За Зелени Ирски Привремени Тетоважи За Деца Жени Мажи Свети Патрикс Дневен Материјал : Пвц Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 5gpackage големина : 12x7, 5x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Тетоважа додатоци . Долготрајни : фестивал тема дизајни за жени, девојки, деца. Тие се за плажа или базен, рејв забави, ноќни клубови. Одбележување на незаборавниот Ден На Свети Патрикс Сефови Водоотпорен И Долготраен : Тетоважите На Денот На Свети Патрикс се дизајнирани за употреба на телото и нема да и наштетат на вашата кожа. Тетоважите На Денот На Свети Патрикс се водоотпорни и отпорни на пот и ќе траат 3-5 дена, па затоа е одличен избор за забава На денот На Свети Патрикс. `+ЗАДОВОЛНИ ВЕТИ дека-секој проблем со нашиот производ, ве молиме контактирајте не прво и ние ќе ви одговориме со решението во рок од 24 часа. Лесен За Употреба : овие налепници за шамроки се многу лесни за употреба, едноставно со додавање вода во хартиената подлога и отстранети со бебешко масло Добијте среќа : нашите налепници За Тетоважи На Денот На Свети Патрикс се ирскиот декор што го баравте, многу симпатичен и значаен.

Повеќе детали

Избор на купувачи