Вентилатори за Летање За Маси, Пренослив Вентилатор ЗА Летање На Маса ЗА Надворешен Затворен Простор,Автоматски Вентилатор За Пикник За Домашен Ресторан Забава ЗА
Неодамнешно

Вентилатори за Летање За Маси, Пренослив Вентилатор ЗА Летање На Маса ЗА Надворешен Затворен Простор,Автоматски Вентилатор За

DEN 0.33

Достапно на барање

Големина : 25 € 9w9cmis мала тежина, мирис - вентилатор ќе се одржи на врвот на вашиот отворено или да се задржи од нуркање-бомбардирање на вашата храна. Нема повеќе непријатно, одвратно лазење по сите ваши слатки задоволства!Моќност : 2 €ter батерии (не се вклучени).Конечно ќе можете да уживате во разговор преку оброк на отворено без постојано да се замаглувате.Точки прекршување/свиткување светлина која плаши .во нивните мали умови за летање, светлата во боја на свиткување не се нормални по природа и им се чини опасно. Тие секогаш ќе изберат да одат на друго место.Материјал : ABS+1 ® Големина На Вентилаторот за Летање : 25 € 9é 9cm. 1 € Летаат Вентилатор. Конечно Ќе Можете Да Уживате Во Разговор Преку Оброк На Отворено Без Постојано Да Се Замаглувате. Е Мала тежина, Мирис-Вентилатор Ќе Се Одржи На Врвот на Вашиот Отворено или Да Се Задржи Од Нуркање-бомбардирање На Вашата Храна. Нема Повеќе Непријатно, Одвратно Лазење По Сите Ваши Слатки Задоволства!. Моќност : 2 €ter Батерии (Не Се Вклучени).

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 560.00
Пофалбата: