Јубатуо Денот Независноста Жените Плус Големина Струже Врвот Со Џебови V-Вратот Краток Ракав Печатени Работа Блуза За Жени Црвена 3XL
Неодамнешно

Јубатуо Денот Независноста Жените Плус Големина Струже Врвот Со Џебови V-Вратот Краток Ракав Печатени Работа Блуза За Жени Црвена

DEN 423.52

Достапно на барање

Продавницата јубатуо е посветена да им обезбеди На клиентите висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека, за да ви обезбеди најудобно искуство за купување.Денот на независноста Женски V Вратот Краток Ракав Плус Големина Врвови Од Yubatuoproduct Информации : Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Црвена,Сина,Темно Сина,Кралска Сина,Бела,Бежиза : S,M,L,XL,2 XL,3 XL,4 XL,5xlsleve : Краток Ракав Деколте : V Дезен : Печатенфит : Удобност Fit Style : Работа, секојдневна Сезона : Летна Пригода : Работа, слободно Време, Патување, Пакет За Купување Вклучен : 1 Женски Врв Предложете : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Рачно перење или машинско перење во вода со ниска температура, користејќи благ сапун, без белило. Дише и Удобно : Овој Ден На Независноста Женски Летни Врвови За Чистење Изработени од 97% Полиестер, 3% Спандекс, Дише, Мека, Пријателска За Кожата, Удобна, Ви Овозможуваат Искуство За Дишење И Удобно Носење, Ве Одржуваат Удобно Цел Ден. Два Џебови : Овие Пилинзи За Вратот V За Жени Доаѓаат со 2 Џебови за Да Ви Дадат Удобна Просторија За Складирање Додека Сте на Работа. Дизајн : Женско Лето V Вратот Краток Ракав Печатени Работа Униформа Блуза, Мода, Удобност, И Издржливост, ќе со нетрпение очекуваме да носат оваа стрии струже врвот повторно и повторно. Повод : Не Само Погоден За Работа, Туку И Погоден За Спорт, Одмор, Патување и Шопинг. Модерен И Секојдневен Дизајн Го Прави Погоден за Различни Прилики. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето Искуство Е Наш Врвен Приоритет, Поради Што Секое Купување Е Поддржано Од Нашата Гаранција За Задоволство На Клиентите. Доколку Не Сте Задоволни Со Вашето Купување, Ве Молиме Контактирајте не Со Какви Било Прашања или Грижи.

Повеќе детали

Избор на купувачи