Боја Машна Вратоврска + Ново Бебе Дете Момче Црна Свадба Костум Смокинг С-Нов Тинејџерски
Неодамнешно

Боја Машна Вратоврска + Ново Бебе Дете Момче Црна Свадба Костум Смокинг С-Нов Тинејџерски

DEN 559.84

Достапно на барање

100% Сосема нов Црн Костум од 6 Парчиња Со Машна Во Боја, Вклучително и во оваа листа : Јакни Кошула, Панталони, Карактеристики На Машна Во Боја На Сатен : Јакна Со Единечни Гради со Засечен Ревер со меки влошки за рамо целосно наредени. Две покриени копче, еден заварен џеб на врвот-лево градите, два заварени џебови на предната страна. (100% Полиестер)долгата бела кошула е изработена од 35% памук, 65% полиестерска ткаенина.Појавување на целосно обложен елек со копчиња за покривање.Координирани панталони во боја, скриен патент за мува напред, јамки за ремени и прилагодлив еластичен појас во внатрешноста на половината. На секоја страна од панталоните има аголни џебови и два закопчани џебови за заварување на грбот. Забелешка : панталоните со големина на бебе и дете (S M L XL 2 T 3 T 4 T) немаат патент за мува и јамки за појас, само еластичен појас.Вклучена е координирана долга вратоврска во боја.Вклучена е и сатенска машна во боја.Ние исто така нудиме друга боја за истиот стил.           Blackwhitegraykhakinavybrownour продавница, исто така, нуди следниве висок Квалитет 6pc Боја Машна + Ново Бебе Дете Момче Црна Свадба Костум Смокинг S - 20 Нов тинејџерски.

Повеќе детали

Избор на купувачи