Тајните богатства најважни работи за жени и жени плус за спиење капри
Неодамнешно

Тајните богатства најважни работи за жени и жени плус за спиење капри

DEN 1.33

Достапно на барање

Светлината Како морско ветре против вашата кожа, овие женски Каприс од тајни богатства се одличен начин да останете удобни додека спиете или да се карате низ куќата. Тие се изработени од супер-мека и лесна маичка ткаенина со навестување на спандекс за совршена количина на истегнување и имаат лабава и нерестриктивна вклопување, заедно со исечена должина. Овие дневни панталони имаат стил на влечење без проблеми со лента со ребрести половини и влечење за да не мора да се карате со копчиња или патенти. Тие се достапни во разновидни стилови. Тајните богатства се најважни на жените и жените плус спиењето на спиењето : 95% рајон, 5% спандекс. Панталони за спиење. Фабрична изработка на Jerseyерси. Широка нога. Опуштено вклопување. Должина на капри. Две странични џебови. Ребреста половината со влечење. Достапно во разновидни стилови. Достапно во редовни и плус големини. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.

Повеќе детали

Избор на купувачи