Без граници женски ниски чорапи, 1-пар
Неодамнешно

Без граници женски ниски чорапи, 1-пар

DEN 207.84

Достапно на барање

Зачувајте ги основите без граници на женските чорапи со ниско ниво. Достапно во повеќе забавни дизајни и бои, овој пар е совршен за секојдневно, секојдневно носење и може да се носи за секоја активност. Овие дами со ниско сечење чорапи се дишат и удобни додека сè уште се слатки и трендовски! Исклучиво на. Материјал : тело : 97% полиестер/3% други влакна; Единствен : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 1 пар чорапи со ниско сечење. Големина : 9-11; Се вклопува во големината на чевлите 4-10.5. Карактеристики : Мека, ткаенина за дишење. Чорапи со низок удар за жени од без граници.

Повеќе детали

Избор на купувачи