Мармонт Хил спие еднорог врамена wallидна уметност
Неодамнешно

Мармонт Хил спие еднорог врамена wallидна уметност

DEN 1.00

Достапно на барање

Величествено и симпатично како што може, оваа спуштачка еднорог врамена wallидна уметност, која е прекрасна принт во која има еднорог кој се шири во миризба во симпатичен стил на цртан филм. Тоа е совршен спој на детско чудо и нежно чувство на спокојство. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамно. Со вклучени куки за поставување wallидови, овој вештачки акцент е подготвен да се обеси веднаш штом ќе ја достигне влезната врата. Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Повеќе детали

Избор на купувачи