Gamesa Maravillas Vanilla 3. Oz Count
Неодамнешно

Gamesa Maravillas Vanilla 3. Oz Count

DEN 3.00

Достапно на барање

Gamesa прави удобна, забавна, автентична храна за вашето уживање. Уживајте во овие вкусни закуски со пријателите и семејството во секое време. Колачиња, вкус на ванила. Природна 1 g Sat маст (5% DV); 130 мг натриум (6% ДВ); 8 g вкупно шеќери. Содржи состојки со биоинженерирање на храна. Smart Label : Скенирајте за повеќе информации за храна или јавете се на 1-877-842-6372. Прашање или коментари? 1-877-842-6372 Ве молиме имајте достапен пакет кога се јавувате. Производ на Мексико.

Повеќе детали

Избор на купувачи