Војна на Starвездите Трупер на невреме
Неодамнешно

Војна на Starвездите Трупер на невреме

DEN 3.33

Достапно на барање

Дали сте подготвени да бидете војник за нозе во Галактичката империја? Војна на Starвездите „Трупер од невреме“ Костим за Ноќта на вештерките : Ако сте подготвени да бидете војник на нозе во Галактичката империја, тогаш овој костум ќе ве направи подготвени за делот. Доаѓа со комбинезон со обликувани парчиња, појас и маска. Вклучува џемпери со обликувани парчиња, појас и маска. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Повеќе детали

Избор на купувачи