Девојки Маделин патики со низок врв
Неодамнешно

Девојки Маделин патики со низок врв

DEN 1.00

Достапно на барање

Деталите за искра им даваат на спортските патики повеќе дамички изглед, додека брендираните ленти создаваат моќен поп. BCBG девојки. Мода патика со низок врв. Направено за мали девојчиња и големи девојки (големини 11-5). Трендовски сјај горе. Удобно стапало. Лесен дизајн/исклучен дизајн на чипка.

Повеќе детали

Избор на купувачи