Womenенски клинч за дишење без шоу чорапи - пакувања
Неодамнешно

Womenенски клинч за дишење без шоу чорапи - пакувања

DEN 239.52

Достапно на барање

Без глупости чорапи за клинч на лакот не се супер лесна тежина. Мрежа за дишење и лак клинч за поддршка, овие чорапи се совршени кога не ви се допаѓаат дополнителни рефус во чевлите. Без глупости женски лакови за дишење и чорапи за поддршка, 3pk 93% најлон, 6% спандекс, 1% полиестер. Дизајниран со дишење. Чувајте ги нозете ладни. Мазни шевови на пети. Останете ставете го врвот. Неизвесен ѓон. Уникатен дизајн на врвот на мрежата. Нема должина на шоуто. Машинско миење топло. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не пеглајте.

Повеќе детали

Избор на купувачи