Тајни богатства женски и женски плус лукс допир половина поштенски врв и џогери, сет со пижами со 2 парчиња салон
Неодамнешно

Тајни богатства женски и женски плус лукс допир половина поштенски врв и џогери, сет со пижами со 2 парчиња салон

DEN 1.00

Достапно на барање

Тоа е нешто - стил и удобност заедно за непобедливо комбо. Внесете ја облеката со две парчиња салони на тајните богатства. Врвот на полу-зип-пуловер и супер меки џогери се идеални, бидејќи вие нови работи од дома или униформа за викенд. Fallе се за inубите во овој пријатна, шик изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. вклучува сет со дво-парчиња салон. Врвот : опуштено вклопување; Стајлинг на пуловер со затворање на полу-зип; Долги ракави со манжетни со ребра со контраст. Јогерс : Стајлинг за влечење; влечење на половината; Контраст со ребрести манжетни глуждови. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Pulенски полу -зип пуловер и џогери поставени од тајни богатства.

Повеќе детали

Избор на купувачи