GSI на отворено емајлвер перколатор - чаша, црвена
Неодамнешно

GSI на отворено емајлвер перколатор - чаша, црвена

DEN 575.20

Достапно на барање

Инспирирана од традиционалната гранитиер, нашиот емајл софтвер ги меша старомодниот шарм и функционалност во еден здрав пакет. Изграден од челик со тешки мерачи со класична завршница на емајл, секое парче е зацврстено со печка двапати на 1400 ° F за да застане до гребнатини и чипс. Плус, три-градежништвото ја максимизира дистрибуцијата на топлина дури и за готвење. Достапно во црвена или сина боја. GSI на отворено емајлвер перколатор - 8 чаша, црвена.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 239.84
Пофалбата: