Чуда на нација за велосипедски шорцеви за девојчиња, 6-пакувања, големини 4- & плус
Неодамнешно

Чуда на нација за велосипедски шорцеви за девојчиња, 6-пакувања, големини 4- & плус

DEN 0.33

Достапно на барање

Совршено за училиште или игралиште, овие шорцеви за велосипеди од Wonder Nation сигурно ќе бидат суштински на вашата девојка. Овие шорцеви за велосипеди се лесни, меки и убаво се со сите нејзини омилени врвови и фустани на нација. Зачувајте со оваа стилска 6-пакет за безброј креации на облека! Исклучиво на. Материјал : 94% памук/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 6-пакет вклучува : шест пара шорцеви. Fit : Опремена. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Две џебови со мавта од фрагмент однапред. Карактеристики : истегната плетена конструкција; Отпорен на смалување. Плетете шорцеви за велосипеди со 6 пакувања за девојчиња од Wonder Nation.

Повеќе детали

Избор на купувачи