Mukен женски без шоу чорап, пар, пар
Неодамнешно

Mukен женски без шоу чорап, пар, пар

DEN 111.52

Достапно на барање

Кажете му збогум на здодевните чорапи и здраво на Muk Luks® Women's Make 3 Pail Pach No Show Shap Chods. Овие весело дизајнирани никакви емисии се преполни со повеќе опции во боја и шема за да можете да ја осветлите вашата гардероба за чорапи. Поддршката на лакот ќе помогне во олеснување на уморните мускули додека совршено се формирате на нозете. Плашениот кревет за нозе на Тери јамка обезбедува удобност, додека силиконираната пета го држи чорапот на ногата. Тери јамка за нозе. Силикон на пета. Поддршка на лак. Направено со одржлив памук, обезбедувајќи еколошки, социјални и економски придобивки. Удобно вклопување.

Повеќе детали

Избор на купувачи