Jewelersclub акцент бел дијамант првичен прстен за букви за жени
Неодамнешно

Jewelersclub акцент бел дијамант првичен прстен за букви за жени

DEN 399.84

Достапно на барање

Шик, модерен начин да го потресете почетниот. Почетниот прстен на белиот дијамант на накит, ви помага да се тресете и да заблескате. Идеално за носење на секој обичен или формален настан, ги фаќа очите на сите околу вас со полски и сјај на издржливо сребро и сјај на белите дијаманти. Доаѓа заедно со вашиот првичен прстен за да можете да потресете современ прстен каде и да одите. Со занаетчиство како ова, вашиот нов прстен може да се пофали и со посветена и луксузен допир .. Зошто да го сакате вашиот нов прстен за букви на Jewelers Club?. Нашата loveубов кон бујните бели дијаманти исполнува одлична изработка за да го создадеме овој дизајн што ве слави, секој ден. Овој почетен прстен на монограм не е само забавен додаток за носење, туку е и оној што никогаш нема да излезе од стил. Персонализираниот накит е еден од најбараните дизајни на денешниот пазар. Овој прстен ќе ви даде чувство дека е дизајниран специјално за вас. Тоа е внимателна идеја за подароци за сите прекрасни жени во вашиот живот . Карактеристики : . Полирано во .925 Стерлинг сребро. Шик, курзивен стил на фонт. Достапно во големини 6, 7, 8. Акцент бел дијамантски дијаманти одговара на заслепување : Вашиот нов Jewersclub Accent White Diamond почетен прстен е зачудувачки парче буква уметност. Внимателно избрани бели дијаманти искра и блескаат на прстот. Додадете во вашата колекција за накит и оставете го вашиот стил да заземе централна фаза со нов почетен, дијамантски прстен . персонализиран, полиран .925 Стерлинг Сребрена : Вашиот курзивен првичен прстен е направен од трајно сребро од сребро, за да можете веднаш да го украсите веднаш, веднаш надвор од кутијата. Нашиот квалитет го прави овој прстен богатство што сакате да го задржите со децении што доаѓаат . Акцент и подобрување на секоја облека, секој ден : Белите дијаманти ја зголемуваат целокупната елеганција на почетниот прстен. Носете го со вечерен фустан или фармерки. Цврст и издржлив, овие прстени ве прават повторно да искрате, време и време.

Повеќе детали

Избор на купувачи