Он. 6 'плетенка USB-C кабел, бел
Неодамнешно

Он. 6 'плетенка USB-C кабел, бел

DEN 2.00

Достапно на барање

Напојување со онн. Плетен USB-C кабел! Ние ја извадивме кавгата од полнење, едноставно приклучете го нашиот корисен кабел за полнење USB-C во вашиот уред и соодветна порта за полнење USB-C (не е вклучено) и се наплаќаме! Овој кабел доаѓа во повеќе бои, така што можете да изберете на вклопување со вашиот стил. Поврзете се со ONN. Плетен USB-C кабел. Ние сме. до нешто тука. Ние ја извадивме кавгата од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни пукања во боја, пронаоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете му збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна… да испорачаме одлични производи и да ги олесни. Изберете onn. И вратете се да ја користите вашата мозочна моќ за важните работи во животот .. како да размислите за прашањето, "Што треба да гледам гледајќи овој викенд? " Он. 6 'плетенка USB-C кабел, бел : USB-C кабел за полнење 6 стапки (1,8 m). Брзина на трансфер до 480 Mbps. Достапно во повеќе бои. Приклучете го нашиот корисен кабел за полнење USB-C во вашиот уред и соодветна порта за полнење USB-C (не е вклучена).

Повеќе детали

Избор на купувачи