14K жолто злато 1,25x тркалезна жица со монистра - жени - жени
Неодамнешно

14K жолто злато 1,25x тркалезна жица со монистра - жени - жени

DEN 1.33

Достапно на барање

14 K жолто злато 1,25x27mm Round Wire Choops w/ 3mm мониста - жени. Безвременски класик во гардероба на која било жена, нашите 14 обетки на карати, издвојуваат висок квалитет на полски, што ќе ја прободе секоја облека. Овие обетки се совршено направени за акцентирање на карактеристиките на лицето и доволно едноставни за да одат со кој било стил без да го одвлекуваат вниманието. Лесно да се отвори затворач го прави совршено затворање за брза примена и отстранување. Без камен. Загарантирано 100% задоволство. Ако има некој проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено. Целиот декоративен процес е направен под микроскопот на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. 14 Карат злато (14К). 14к жолто злато. Жолта златна боја. Цврсто злато. Жени (женски). Возрасни/постари/тинејџери. Без камен. Пост-со-фикција. Обетки за обрач. Традиционално.

Повеќе детали

Избор на купувачи