Aukfa тапацир за тапацир за спална соба- симпатична странична крајна маса со три фиоки- темно сива боја
Неодамнешно

Aukfa тапацир за тапацир за спална соба- симпатична странична крајна маса со три фиоки- темно сива боја

DEN 720.00

Достапно на барање

Оваа темно сива тапацирска фиока ноќна фиока на елегантни нозе ќе и ’даде на вашата спална соба симпатичен современ и истакнат изглед. За да се зголеми складирањето во кревет, има три фиоки украсени со елегантни метални рачки и отворено подрачје на врвот. Со цврста таблета погодна за ламба, мобилен телефон и чаша вода. Одликувајќи се со отворен простор за складирање со лесен пристап, идеален за материјали за читање во кревет, ноќната соба во спалната соба исто така вклучува 3 удобни и практични фиоки со мазни слајдови на метални фиоки и метални рачки. Карактеристики [Материјал за тапацир] : Темно сивата рамка за ноќна ноќ е изработена од цврсто бор дрво и МДФ, исполнета со пена, таа е завиткана од кадифе, оваа симпатична ноќница ќе биде едноставен и практичен избор . [три фиоки] : Да се ​​зголеми темната Сиво слатко складирање на ноќната ноќ, има три фиоки украсени со елегантни метални рачки и отворено подрачје на врвот. Фиоката со метална рачка обезбедува простран простор за складирање за вашите лични работи, како дневници, лекови, случаи на очила, итн. [Корисен дизајн] : Работејќи на мазни метални странични шини, практичната фиока може лесно да се влече или надвор. Tabletop е совршена за прикажување на ламба, часовник, саксија за растенија или фото -рамка за да понуди топлина и персонализирана декорација . [Стабилни нозе со заштита од подот] : Четири квадратни зашиени нозе од дрво со лак за екстра стабилност и сигурна поддршка. [Разноврсна ноќна ноќ] : Не само ноќна ноќ, туку и идеална како масичка за кафе, странична маса, табели во кревет, табела за влез во тремот, крајна маса на фармата за вашата спална соба, дневна соба, влезна врата, канцеларија, сала итн. Спецификации Прудукт Тип : Ноќна плоча, странична табела, крајна табела. Боја : темно сива. Рамка произведен од дрво Тип : бор дрво. +Пена+кадифе. Материјал за тапацир : кадифе. Вклучени фиоки : Да. Број на фиоки : 3. Меки блиски или само блиски фиоки за фиоки : Да. Материјал за полнење тапацир : пена. Механизам на фиока за фиока : Влезници на ролери. Нозе : Да. Вклучено полици : Не. Тапациран : Да. Заврши : Да. Грижа на производот : Избришете чиста со сува крпа. Тип на природна варијација : Нема природна варијација. Наведете и одобрена употреба на добавувачот : станбена употреба. Димензии и тегови Севкупна димензија на производот : 16.1''l*16.1''w*23.1'''h. Димензија на пакетот : Погледнете ја спецификацијата. Димензија на фиоки : 9,6 "x11" (внатрешна големина). Севкупна тежина на производот : 26,5lb. Капацитет за тежина на ноќната ноќ : 132lb. Секој капацитет на тежина на фиоката : 52lb.

Повеќе детали

Избор на купувачи