Северна експлозија машка термичка долна облека, сет со 2 парчиња
Неодамнешно

Северна експлозија машка термичка долна облека, сет со 2 парчиња

DEN 0.67

Достапно на барање

Термичкиот долг ракав на северната експлозија 2 парчиња и долгиот дно е совршен за носење околу куќата и/или како топол основен слој. Овој сет е дизајниран да ја задржи топлината на телото и да ве задржи топло за кој било кондитон. Трајната ткаенина овозможува максимална удобност и слобода на движење. Ткаенината за прицврстување на моноистоците ве одржува удобно и суво. Мека мазна ткаенина ви овозможува удобно да спиете. Ткаенината ги неутрализира мирисите, анти-статичкото, грижа : ладно миење со слични бои и суво суво на ниско ниво. Вклучува врвни и панталони. Врвот : ребрести екипа; термички плетено; долги ракави. Панталони : влечење на еластична лента за половината; термички плетено; Заштитени нозе. Ткаенина за влага. 100% полиестер.

Повеќе детали

Избор на купувачи