Анавија Гроздобер дизајни Меморијален кремирање накит урн пепел ѓердан
Неодамнешно

Анавија Гроздобер дизајни Меморијален кремирање накит урн пепел ѓердан

DEN 2.67

Достапно на барање

Ретро срцев молитвен кутија Меморијален ѓердан кремирање чувар од пепел урн накит хируршко одделение од не'рѓосувачки челик и ланец никогаш нема да 'рѓа, кородира, дамки и е 100% отпорен на вода. нив засекогаш близу до твоето срце со овој ѓердан за кремирање . способни да држат мала количина кремирана пепел, сушени цвеќиња, нечистотија, специјални пораки, коса и парфем . пакетот ќе вклучува : (1) Меморијален ѓердан, (1) Комплет за инка , и (1) кутија за накит на Анавија со кадифе.

Повеќе детали

Избор на купувачи