Епски залепени сини квадски лизгалки
Неодамнешно

Епски залепени сини квадски лизгалки

DEN 703.52

Достапно на барање

Сосема нови лизгалки со Quad Quad Quad од епски лизгалки се најновото издание на модната серија на Quad Roller Skes. Исто како и искрата, епските лизгалки на Quad Quad се идеална комбинација на квалитет, достапност и стил. Ако класичниот стил на скејт и екстремно удобните чизми засолниште веќе ве убеди, епската заслепеност со јасни, сјајни полиуретански тркала кои не само што одговараат на скејт -багажникот, туку се дизајнирани да се користат и на затворено и на отворено површини што ги елиминираат елиминираните површини Треба да ги смените тркалата кога е време да се погоди тротоарот за скејт во некое славно време. Епските лизгалки со Quad Quad се завршени со сопствените прецизни лежишта ABEC-5 на Epic, кои не се означуваат пети и супер издржлива и лесна алуминиумска плоча со камиони со двојно дејство. Епски залепи сини квадскини ролери : Удобно подигање. Класичен дизајн на скејт за ролери. Шарени човечки горе. Дополнителна поддршка на глуждот. Сина со сјајни дизајни. Плочи : Епски алуминиум. Лесен алуминиум. Камиони со двојно дејство. Црни перници. Тркала : Епски залета. Quad Roller скејт -тркала. Полиуретанско соединение. Јасно со сјајот. За употреба на затворени и надворешни површини. Лежишта : Епски ABEC-5. Големина на оска од 8мм. Прецизни лежишта со брзина. Запирања на пети : Епски фиксирани пети запира. Не-прилагодливи запира пети. Не-обележување соединение. Црна. Големина : Големини на дами. Епските лизгалки се однесуваат на големината. За повеќе информации во врска со големината, посетете ја нашата веб -страница или контактирајте не директно.

Повеќе детали

Избор на купувачи