Зад водопадот премиум врамено платно- подготвено да се обеси
Неодамнешно

Зад водопадот премиум врамено платно- подготвено да се обеси

DEN 0.67

Достапно на барање

Зад водопадот Премиум врамена платно- подготвена да се обеси. Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае . 3 достапни големини. 21'''x25 '' - целокупна големина. 23'x32 '' - целокупна големина. 29'''x41 '' - целокупна големина. . Секое парче е направено по нарачка .. Секое парче доаѓа со висечки хардвер .. Подготвени да висат. Рачно истегно платно врамено платно. Подготвени да висат. Giclee print.

Повеќе детали

Избор на купувачи