Terенски и Skyенски женски плус големина џемпер на вратот со копче со копче
Неодамнешно

Terенски и Skyенски женски плус големина џемпер на вратот со копче со копче

DEN 1.33

Достапно на барање

Овој џемпер на копчето „Terra & Sky Boatneck Pulverove“ е совршен за новата пролетна сезона. Со своето меко и пријатно предиво со мала тежина, удобноста никогаш не изгледаше толку стилски. Достапно во разновидни бои. Спарете го со вас омилените дното за совршен изглед! 3/4 ракав. Boatneck. Копчиња од странични полите. Рејон/полиестер/најлон. Машинско миење ладно.

Повеќе детали

Избор на купувачи