Главни орбити со глава на песок Дуна Двоен
Неодамнешно

Главни орбити со глава на песок Дуна Двоен

DEN 1.00

Достапно на барање

Конструиран од челик обложен со прав. Поддржува 2 лица до 500 фунти . перничињата се полиестер исполнети со полиестерско влакно. Третирани за УВ; Отпорен на избледени. Дамки и отпорни на мувла. Перници се прикачени со велкро. Вклучува 2 перници за палуба. Потребно е собрание. За повеќе информации за овој дневник, јавете се на 1-877-539-7436. Димензии за испорака на кутии : 58 ​​"H x 33,5" L x 13 "w. Тежина на испорака : 80 фунти.

Повеќе детали

Избор на купувачи